Nyomtatás

A 12. Fitnesznap programjának kialakítása folyamatban van.

Kedvcsináló gyanánt böngészd át 2017-es órarendünket!

 

NAGYSZÍNPAD
10:00-10:35 Szalka Andi Morning workout
10:50-11:25 Czégel Erika GymstickTM
11:40-12:15 Sifi & a Kangoo Team Kangoo
12:30-13:05 Péntek Enikő ZONA MAX
13:20-13:55 Béres Alexandra Súlykontroll
14:10-14:45 Katus Attila Best Body
15:00-15:35 Lőrincz Ernő & Cseh-Szakál Tibor Party Fitness Láz
15:50-16:25 Lencsés Rita & Borsodi Balázs bodyART
MOZGÁSTRENDEK TEREM
10:00-10:35 Góth Mariann InterChallenge
10:50-11:25 Mezei Eszter és a Piloxing ELITE Team Piloxing®
11:40-12:15 Gáspár Kata Trendy Aerobik Mix
12:30-13:05 Kis Mónika Testegyensúly Preventív Gerinctréning
13:20-13:55 Almásy Csilla és Balogh Dávid 3D DRILL
14:10-14:45 Péntek Enikő ZONA Basic
15:00-15:35 Zólyomi-Zsirkai Noémi CORE-body balance
BESTMIX TEREM
10:00-10:35 Molnár Miki FUN-ctional training
10:50-11:25 Buczkó Péter Iron Box Max
11:40-12:15 Michael Dela Cruz Kamibo® 2.0
12:30-13:05 Bánkuti Gabi Spartanfitt
13:20-13:55  Szentgyörgyi Romeo Intenset Start
14:10-14:45  Varró Gyula & Borbély Gábor Aerobik Performance meet AeroDance
15:00-15:35  Vilics Andrea Hardcore Kardio Tabata
IWIShop Challenge Hall – Az órákra jelentkezni itt lehet: http://resztvevo.iwi.hu/default.asp?id=LWSGLK
10:00-10:35 Borsodi Balázs / Szendi Kati / Csonka Anita Let’s Dance
10:50-11:25 Bánkuti Gabriella Bodyweight Training
11:40-12:15 Jármai Anita és  Erdélyi Annamária Functional Circuit Training
12:30-13:05 Sárig Hajni Sportjóga
13:20-13:55 Tóth Zoltán (Tozó) és oktatói csapata Challenge
14:10-14:45 Csörgő Adrienn Fitfight
15:00-15:35 Tóth Zoltán (Tozó) és oktatói csapata Challenge
JÓGA/BODY&MIND TEREM – Az órákra jelentkezni itt lehet: http://fittarena.4brainz.com/reg_11_fitnesznap.php
10:00-10:35 Orbán Gábor Yogabor-Hatha
10:50-11:25 Sőtér Sarolta NIA
11:40-12:15 Almásy Csilla 3D Yoga power flow
12:30-13:05 Urbán Szabó Nikolett BalletBody
13:20-13:55 Lövey-Botha Ivett Stresszoldó jóga
14:10-14:45 Csepely Tímea Pilates másképp
15:00-15:35 Székesvári M. Melinda Hatha jóga – soha többé hát-és derékfájást!
FitCollege© Group Cycling® terem – Az órákra jelentkezni itt lehet: http://fittarena.4brainz.com/reg_11_fitnesznap.php
10:00-11:25 GROUP CYCLING®   Team Ride ’85
11:40-13:05 Körtvélyessy ÁkosGál BrigittaLaczkó Attila  Az Elfelejtett Jövő!
13:20-14:45 Vallus AnettKanczler GáborFintor Gábor  60 to 110 or Death Race
15:00-16:25 Gulyás GáborBecze Laura  Top of the hill
ZONA Stage – Fitneszpark
10:00-10:35 Rajnai Kinga & Stranszky Niki ZONA HIIT testébresztő
10:50-11:25 Steinhausz Andi & Juhász Vera ZONA KOMBÓ (has-kar fókusz)
11:40-12:15 Takács-Karancsi Dorka & Ordasi Szilvi  Round ZONA MAX (kar-popsi)
12:30-13:05 ZONA MAX Péntek Enikővel a NAGYSZÍNPADON
13:20-13:55 Somogyi Melinda  & Hrozik Edit ZONA ÖRÖMEDZÉS (kardió fókusz)
14:10-14:45 ZONA BASIC Péntek Enikővel a Mozgástrendek teremben
15:00-15:35 Minden ZONA Edző FINÁLÉ EDZÉS
FitCollege© BLACKROLL® Core & Recovery – Az órákra jelentkezni itt lehet: http://fitcollege.hu/fitnesznap/
 10:00-10:35 Kovács Gergely & Bánhegyi Gergely 
 11:40-12:15 Keszeg Anikó & Kocsis Ildikó 
 13:20-13:55 Kocsis Ildikó & Kovács Gergely 
 15:00-15:35 Gál Brigitta & Vér Tamás 
FitCollege© STROOPS® Functional Training – Az órákra jelentkezni itt lehet: http://fitcollege.hu/fitnesznap/
 10:50-11:25 Szeles Enikő & Gyenis Judit 
 12:30-13:05 Bánhegyi Gergely & Keszeg Anikó
 14:10-14:45 Bánhegyi Gergely & Kovács Gergely 
Fitness Akadémia csoportos órák színpad – Fitneszpark
10:00-10:35 Párdi Erika Pilates
10:50-11:25 Orbán Gábor YOGABOR – CLASSIC HATHA YOGA
11:40-12:15 Debora Cattaneo Fitt-Balett
12:30-13:05 Mezei Eszter & Szabó Gergő Piloxing KO
13:20-13:55 Adamcsek Edo Stepaholic
14:10-14:45 Kovács Erika Dance Professional
15:00-15:35 Németh Zsanett  Dance Moves
Fitness Akadémia Funkcionális terület – Fitneszpark
10:00-10:35 Pálos Attila (Az év Testébresztője) Military BootCamp
10:50-11:25 Deres Ádám 115 Official
11:40-12:15 Nádasi Krisztián Killer Boot Camp
12:30-13:05 Paróczi Arnold Funkcionális Tréning
13:20-13:55 Szedlacsek Orsolya GhettoCamp
14:10-14:45 Tamás Gergő  Köredzés
15:00-15:35 Kovács Krisztina  Stretching
Iron System™ színpad – Fitneszpark
10:00-10:35 Pál Kinga-Ács Klári HOT IRON™ Cross
10:50-11:25 Pilisy Zsófia HOT IRON™ 2
11:40-12:15 Facskó Szidónia HOT IRON™ Cross
12:30-13:05 Berényi Berni-Gózon Tamás HOT IRON™ 2
13:20-13:55 Góth Mariann HOT IRON™ Cross
14:10-14:45 Tóth Andi –  P. Szabó István HOT IRON™ 2
15:00-15:35 Michael Dela Cruz HOUSE DANCE
Sugár Fitness – Fitneszpark
10:00-10:35 Oravecz István Alakformáló
10:50-11:25 Matkó Tímea Interval Mix
11:40-12:15 Bikics Sanyi Cross training
12:30-13:05 Szőts István Fatkiller Boxing
13:20-13:55 Makár Tamás Body Control
14:10-14:45 Rizmayer Bea Kritikus zónák
15:00-15:35 Fischer Gábor Giryafit
Gilda Max színpad – Fitneszpark
10:00-10:35 Sallai Manuéla Cardio Intervall
10:50-11:25 Bots Szabolcs Boksz köredzés
11:40-12:15 Tóth Andrea DeepWork
12:30-13:05 Farkas Bálint Cross Training
13:20-13:55 Komlós Móni Move Your Spine
14:10-14:45 Groholy Babett Funkcionális köredzés
15:00-15:35 Osvaldo Salsa Fitness
Budapesti Karrier Akadémia aktív terület – Fitneszpark
10:00-10:35 Major Dani Bemelegítő edzés
10:50-11:25 Vigh Domonkos Crosstraining
11:40-12:15 Major Dani Saját testsúlyos edzés
12:30-13:05 Vigh Domonkos Crosstraining
13:20-13:55 Téglás Tímea Tabata
  Közben beszélgetés Tótfalusi Alexandra IFBB Body Fitness versenyzővel és Földi Szabolcs Junior Men’s Physique Magyar Bajnokkal 
14:10-14:45 Major Dani és Molnár Norbert Koordináció fejlesztés
15:00-15:35 Storczer Bea Stretching

Az időpont- és programváltozás jogát a BSI fenntartja.

Kapcsolat

telefon: (06 20) 965 19 66
e-mail: nevezes (kukac) futanet.hu
személyesen: 1138 Budapest, Váci út 152-156.

Felhasználási feltételek

Noha minden ésszerű erőfeszítést megteszünk a weboldalon található adatok pontosságának és teljességének biztosítása érdekében, nem vállalunk felelősséget a weboldalon található adatok esetleges pontatlanságából vagy hiányosságából eredő bárminemű kárért.